Логотип Vikna24

(0342) 54-01-24

(050) 050-92-82

(096) 104-90-00

Бренди профільних систем для вікон.

ВСЕ ПРО ПРОФІЛІ ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ НА ОДНІЙ СТОРІНЦІ!!!

Наш веб-ресурс є одним з найкращих джерел вичерпної інформації про металопластикові вікна та двері, вхідні та міжкімнатні двері, підвіконня, жалюзі, тканинні ролети, гаражні ворота та захисні ролети. Тому ми прагнемо ознайомити споживача з усім розмаїттям профільних систем для пластикових конструкцій, котрі можна придбати в Івано-Франківську, Калуші, Коломиї та по всій області. Дана сторінка не містить жодних матеріалів, що вивищують профілі, котрі ми пропонуємо клієнту. Навпаки, з думкою про споживача ми помістили неупереджуну, достовірну інформацію та посилання на офіційні сайти виробників продукції.

НІМЕЦЬКІ ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

ПРОФІЛЬ VEKA

Згідно офіційного сайту veka.ua розрізняють 6 систем VEKA:

Euroline - трьохкамерна система шириною 58 мм, класична система вікон та дверей, сертифікати відповідності передових європейських інститутів, ущільнювачі чорного та сірого кольору, склопакети до 32 мм.

Proline - 4-х камерна система шириною 7м мм, товщина зовнішньої стінки 3 мм (профіль класу А), ущільнювач чорного кольору, ширина склопакету в рамі та стулці до 42 мм.

Softline - 5-ти камерна система шириною 70 мм класу А, використовується для металопластикових вікон підвищеної теплоізоляції, ширина склопакету до 42 мм.

Softline82 - інноваційна система Veka монтажною шириною 82 мм, можливість використання склопакету аж 52 мм.

Alphaline - 6-ти камерна система шириною 90 мм з високими показниками тепло- та звукоізоляції.

Sunline - пластикова система для розсувних балконних рам та лоджій.

           

ПРОФІЛЬ SALAMANDER

...

ПРОФІЛЬ ALUPLAST

...

Тут згодом буде розміщена інформація про профілі WDS, Rehau, Lider, Olimpia, KBE, Trocal, Aluplast, Brugmann, Salamander, Brokelman, Decco, Fenster, Classicline400, Vikonda, Windoffs, Deceuninck, Veka, Ekran, Vitral, Winbau, Wintech, Steko, Trio, Galsaxy, GPS, Internova, Koemmerling, Nota, OpenTeck, Venta, ALMplast, Dimex.