Логотип Vikna24

(0342) 74-02-85

(050) 050-92-82

(096) 104-90-00

Переглянути всі акції
Переглянути всі наші роботи

Головна

Найкращі металопластикові вікна
в Івано-Франківську і ціна доступна!

Системи для пластикових вікон та дверей Rehau і Glasso! Балконні рами та двері - усе робимо!

 

Чому Вам слід купити вікна у нашому офісі в Івано-Франківську? Ми маємо багатолітній досвід та пропонуємо якісні вікна та двері, які наші майстри поставлять професійно! Зараз, в листопаді 2019 року, пропонуємо вікна СТЕКО за вражаюче дешевою ціною. Якщо вас цікавить максимальна якість за доступні гроші - у нас є Рехау з гарантією 12 років та унікальна система Glasso. Виготовляємо конструкції будь-якої складності. Золоті руки наших майстрів встановлять балкони та лоджії, якими ви пишатиметеся. Наші пластикові вікна теплі та надійні. Зателефонуйте уже зараз, щоб дізнатися ціну! 

Подзвонити прямо тут!

Деякі наші оcтанні об'єкти

Slide1

Slide2

Slide3

Slide4

 
 

Вхідні металічні броньовані двері
в Івано-Франківську

 

Елітні металічні броньовані вхідні двері в Івано-Франківську. Вибираючи вхідні металічні двері ми беремо до уваги такі основні показники: вигляд дверей, їх протизламність, теплоізоляційні характеристики і, звичайно, ціну на вхідні двері. Наша фірма готова запропонувати двері, які задовільнятимуть усі побажання. Це вхідні двері від Термопласт Плюс. До Вашої уваги броньовані двері з якісними замками KALE, Граніт чи MOTTURA. І звісно, броньовані двері з мдф-накладками - це перше місце по безпеці та елегантності. У нас широкий вибір!

 

Розтермінування за копійки! Як?

 

Ви шукаєте вікна в кредит у Івано-Франківську? У нас КРЕДИТ на три платежі - 3%!!! Не з кожним платежем, а тільки ОДИН РАЗ! Купляй вікна ціною 10 000 грн всього-на-всього за 10 300 грн, оплативши трьома платежами.

Такої пропозицію Ви ніде не знайдете. Більш того, розтермінування на вікна дає безпосередньо наша компанія. Тож Вам не потрібно бігати в банк і жити в страху, що треба буде щось додатково оплатити. У нас немає жодних додаткових прихованих платежів. Все прозоро і чітко. Чекаємо Вас! Дзвонити тут!

 

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ, КОЛОМИЇ ТА КАЛУШІ

 

Захисні ролети (рольставні) в Івано-Франківську можна побачити практично скрізь - на адміністративних, офісних, промислових чи житлових приміщеннях. Захисні ролети на вікна надають надійний захист від несанкціонованого проникнення. Більш того, рольставні зменшують втрати тепла на 50%. Вони є стійкими до корозії, оскільки виготовлені з алюмінію. І ще одне - механізми управління дуже прості. Пропонуємо якісні та доступні за ціною ролети Алютех.

 

ГАРАЖНІ ВОРОТА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

 

Секційні гаражні ворота - це один з найважливіших елементів сучасного котеджу. Пропонуємо Вам якісні системи Kruzik та Alutech. Гаражні ворота Алютех у Івано-Франківську у нас за чудовою ціною. Дизайнерські рішення задовільнять бажання навіть найвибагливішого клієнта. На встановлені ворота ми надаємо 5-ти річну гарантію.

У нас широкий вибір конструктивних рішень. Виготовляємо гаражні ворота як з автоматичною системою управління, так і ручною. Наші ворота працюватимуть бездоганно. Дізнайтеся про ціну уже зараз! Дзвонити тут!

 

Алюмінієві вікна чи двері та розсувні конструкції

 

Алюмінієві конструкції - це якісні, екологічні та довговічні вікна та двері. Якісні, бо виготовлені з міцного, стійкого до корозії алюмінію. Екологічні, адже алюміній не виділяє жодних шкідливих речовин. І довговічні, оскільки мають термін служби аж 70 років. Виділяють "холодні" і "теплі" алюмінієві профілі. Все залежить від конкретних потреб: якщо потрібно засклити лоджію чи веранду, то достатньо "холодного" скління, якщо приміщення для повноцінного проживання - "тепле" скління. Загалом, алюмінієві конструкції - це чудовий варіант для зимового саду чи лоджії з розсувними вікнами. Дізнайтеся ціну на вікна уже зараз.

 

Підвіконня Данке в Івано-Франківську

 

Підвіконня, відливи та москітні сітки - незмінні "супутники" для пластикових вікон. До Вашої уваги широкий вибір пластикових підвіконників - від звичайних матових до підвіконників преміум-класу, таких як Danke чи Plastolit. Щодо відливів, то новинкою сезону є ламіновані металічні відливи (золотий дуб, махонь, горіх), які стануть чудовим доповненням до ламінованих металопластикових вікон. І звісно, про комарів. Москітні сітки - надійний, простий і дешевий засіб проти настирливих комах, пилу й пуху. Пропонуємо Вашій увазі не тільки рамкові антимоскітні сітки, але й дверні чи ролетні протимоскітні сітки.