Логотип Vikna24

(0342) 74-02-85

(050) 050-92-82

(096) 104-90-00

Фурнітура

VHS

Фурнітура VHS (Туреччина, Стамбул) - бюджетне рішення для віконної фурнітури. Втім, у порівнянні з іншими віконно-дверними механізмами VHS має тривалий термін безперешкодної роботи. Ми використовуємо дану фурнітуру, зазвичай, у вікнах з профілю Olimpia.

Я ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ НА ВІКНО OLIMPIA З ФУРНІТУРОЮ VHS!

Технічні характеристики фурнітури VHS:

1. Модульна система з мінімальною кількістю складових частин.

2. Периметральне зєднання всіх елементів фурнітури.

3. Замикаючі цапфи закріплені в середньому положенні для облегшення монтажних робіт.

4. Регулюючі ролики за рахунок ексцентриків.

5. Протизламні "грибки" з високолегованої сталі.

6. Протизламні кутові передачі.

7. Система має 7 типів регулювання.

8. Посилене антикорозійне покриття.

 

 

 

 

Vorne

Турецька фурнітура Vorne - найоптимальніше рішення серед фурнітур дешевого сегменту. На українському ринку уже 11 рік. За цей час продукція завоювала довіру серед українських споживачів.

Ми використовуємо дану фурнітуру для системи економ-класу Lider.

Я ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ НА ВІКНО LIDER З ФУРНІТУРОЮ VORNE!

Я ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ ЧИ ВАРТО ВСТАНОВЛЮВАТИ ДЕШЕВУ ФУРНІТУРУ!

Виробники металопластикових вікон цінують дану фурнітуру через наступні особливості:

1. Проста при збиранні на виробництві та в монтажі.

2. Трьохшарове антикорозійне покриття, а це означає високу стійкість металу до впливу навколишнього середовища.

3. Можливість використання не тільки у поворотно-нахильних і поворотних стулках, але також і у штульпових частинах.

4.Можливість комплектації фурнітури мікровентиляцією (зимове провітрювання).

5. Підходить не тільки до пластикових вікон - її успішно використовують у дерев'яних євровікнах.

6. Можливість комплектації протизламною фурнітурою; комплектація для фрамуг.

7. Гальванічне покриття білого кольору забезпечує не тільки захист від корозії, але й естетичний зовнішній вигляд.

8. Посилені петлі розраховані на стулки вагою до 130 кг; мікроліфт із функцією помилкового відкривання.

Турецька фурнітура Vorne отримала міжнародний сертифікат ISO9001:2000.

Окрім цього, пройшла сертифікацію Німеччині та отримала сертифікат RAL RG 607/3

G-U

G-U (GRETSCH-UNITAS) - високоякісна німецька фурнітура виробника зі столітнім досвідом. Ми комплектуємо фурнітурою G-U профільні систему REHAU (Euro60, Euro 70 i Rehau Brillant). 

Я ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ НА ВІКНО REHAU З ФУРНІТУРОЮ G-U!

Пропонуємо Вашій увазі систему для вікон з видимими петлями UNI-JET. Це механізм центального замикання цапфою грибовидної форми із саморегулюванням. Така універсальна система підходить для усіх видів кострукцій - металопластикових, алюмінієвих чи дерев'яних вікон та дверей.

Дана якісна німецька фурнітура володіє рядом переваг:

Оптимальний захист від корозії завдяки покриттю ferGUard*siber. Результати випробувань показали, що необіхдно було 576 годин перебування в насиченому соляному розчині для початку корозії.

Існує можливість додаткового оснащення. За рахунок використання різних запірних планок встановлюється рівень безпеки, котрий при необхідності можна замінити на більш високий.

Рівень несучої здатності петель і верхньої опори - 130 кг.

Саморегулюючі стальні грибоподібні цапфи.

Блокіратор помилкового відкривання та мікроліфт в одному елементі.

Поворотно-відкидні ножиці з мікропровітрюванням.

В стані відкидання ножиці мають підвищену безпеку.

Широкий діапазон для усіх необхідних регулювань.

Покращений дизайн: петлі та опори фурнітури знаходяться на одному рівні.

Всі елементи фурнітури одного кольору.

Більш того, фурнітура G-U - це перша в Україні фурнітура зі схованими петлями. Це дає ряд переваг: не видні деталі фурнітури, не потрібна обробка профілів рами, великий кут відкривання вікна, тривимірне регулювання кутових опір, легкий монтаж однією людиною.

Siegenia Aubi

Як здоров'я людини визначається її внутрішнім станом, так і якість та безпека Вашого вікна напряму залежить від механізмів, що всередині - віконної фурнітури.

По суті, можна сказати, що віконна фурнітура - це саме серце металопластикового вікна чи дверей. "Solutions inside" - рішення всередині. Саме таким є девіз німецької компанії "Siegenia Aubi", що вже 135 років успішно діє на світовому ринку! Ми комплектуємо вікна WDS та дерев'яні вікна цією надійною фурнітурою.

Siegenia Aubi - це протизламна фурнітура, що зроблена з любов'ю до деталей.

Я БАЖАЮ ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ НА ВІКНА З ФУРНІТУРОЮ SIEGENIA!

Я БАЖАЮ ДІЗНАТИСЯ, ЯК САМОСТІЙНО РЕГУЛЮВАТИ ФУРНІТУРУ SIEGENIA! 

1. Зручне та комфортне управління вікном.
Інженери “Siegenia Aubi” попіклувались про те, щоб управління вікном було максимально зручне та легке. Унікальні запорние елементи забезпечують дуже плавний та легкий хід ручки. Полімерні вставки пом’якшують роботу фурнітури та знижують зношуваність елементів. Насолоджуйтеся комфортом!

2. Теплоізоляція та шумоізоляція.
З фурнітурою Siegenia Aubi можна забути про вуличний шум та холодні зими. Сім точок закривання забезпечують максимально щільне прилягання стулки до рами, коли пластикове вікно в закритому положенні. Хоч би що діялося за вікном, Ви можете поринути в атмосферу домашнього затишку!

3. Провітрювання в будь-яку пору року.
Фурнітура для вікон та дверей Siegenia має декілька варіантів провітрювання: щілинне, стіпінчасте та зимово-літнє.
Тож насолоджуйтеся свіжим повітрям в будь-яку пору року!

4. Запобіжник помилкового відкривання.
Положення вікна можна змінювати тільки у випадку, коли воно притиснуте до рами. В іншому випадку стулка провисне тільки на одній нижній петлі. Немає причин хвилюватися – наші вікна самі подбають про себе!

5. Запобігання провисанню вікна.
Деякі пластикові вікна з часом зачіпають нижнюю частину рами. Із такого не трапиться. Спеціальний механізм підтримує стулку знизу в момент її закривання. Управління вікном не вимагатиме додаткових зусиль!

6. Надійність та довговічність.
Петлі Siegenia міцно утримують стулку, а зносостійкі полімерні елементи забезпечують легкий та плавний поворот стулки. Будьте впевнені – наші пластикові вікна з німецькою фурнітурою Siegenia без проблем служитимуть Вам довгі роки!

7. Захист від злому.
У фурнітурі використовуються проти зламні деталі із сталі підвищеної міцності, що перешкоджають при підніманню чи відтягненню стулки. Ваш дім – Ваша фортеця!

8. Захист у випадку протягу.
Ваше вікно не закриється раптово при протязі. Верхня петля зроблена таким чином, що навіть при різкому вітрі вікно закривається плавно. Жодні пориви вітру не порушать спокій у Вашому домі!


WinkHaus

Німецька фурнітура WinkHaus AutoPilot - сучасне рішення в області фурнітурної техніки для металопластикових та дерев'яних вікон. На ринку дана фурнітура має славу технологічного лідера.

Філософія компанії - "Always precise" ("Завжди точний"). Замовивши у "Вікна24" (Івано-Франківськ) металопластикові вікна чи двері Ви обовязково переконаєтесь у правдивості гасла компанії-виробника. Ми комплектуємо даною фурнітурою німецькі профільні системи KBE ELIT та TROCAL BALANCE. Гарантія - 5 років.

Я ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ НА ВІКНА З ФУРНІТУРОЮ WINKHAUS!

Я ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ ЯК САМОСТІЙНО РЕГУЛЮВАТИ ФУРНІТУРУ!

На чому основана бездоганна репутація  WinkHaus? Розгляньмо 3 особливості фурнітури.

ЯКІСТЬ. Висока якість досягається завдяки наступним компонентам фурнітури: протизламні "грибки" та стальні відповідні планки; протизламні кутові передачі; перемитральне з'єднання всіх елементів фурнітури; ручне регулювання ексцентричних роликів; зручні в користуванні подовжені деталі. Крім згаданого, фурнітура WinkHaus AutoPilot має підвищений антикорозійний захист металу. На основі конролю системи забезпечення якості WinkHaus виданий сертифікат якості DIN ISO EN 9001.

НАДІЙНІСТЬ. Фурнітура WinkHaus AutoPilot має свій неповторний рівень надійності завдяки продуманії конструкції, який робить можливим системне з'єднання частин фурнітури із силовим та геометричним закриванням. Частини, які піддаються особливим навантаженням, такі як грибкові болти і зачепи, виконані з високоміцної сталі. Нове покоління кронштейнів та петель дозволяє вагу стулки до 130 кг. Конструкція периметрального з’єднання оптимально розподіляє навантаження на частини фурнітури, що піддаються найбільшому навантаженню. Таким чином виникає найбільш оптимальне розподілення навантаження на елементи кріплення, що гарантує довговічну надійну роботу фурнітури.

БЕЗПЕЧНІСТЬ. Елементи протизламності входять у базовий комплект фурнітури. Плавний хід ручки забезпечується конструктивними особливостями кутових передач, до яких входять три пластини, виготовлені з високоякісної міцної сталі.

Фотографії використано з офіційного сайту виробника winkhaus.de