Логотип Vikna24

(0342) 74-02-85

(050) 050-92-82

(096) 104-90-00

Гарантії

Металопластикові вікна та двері від фірми “Вікна24” в Івано-Франківську мають гарантійний термін обслуговування від 7 до 12 років при умові неухильного виконання рекомендацій та правил експлуатації металопластикового вікна.

1. Гарантійний термін на встановлені віконні (дверні) конструкції становить 12 років на вікна з профілю Rehau і 7-10 років із системи Steko.

2. Гарантія поширюється на виріб, частини виробу, фурнітуру, склопакети і аксесуари, перераховані в Договорі чи додатках до нього. Гарантійні зобов'язання не поширюються на втрачені з вини Замовника протягом періоду експлуатації декоративні заглушки та накладки, а також на механічні пошкодження елементів конструкції.

3. Гарантія не поширюється на вироби, частини виробів, аксесуари та комплектуючі,- придбання, виготовлення, доставка та монтаж яких здійснювався Замовником самостійно.

4. Гарантія не поширюється на вироби, виготовлені за наполяганням Замовника з порушенням технологічних вимог до конструкцій. До таких конструкцій відносяться:
арочні конструкції чи частини кострукцій, що відкриваються;
нечотирикутні конструкції або частини конструкцій, що відкриваються;
дверні створки шириною понад 900 мм;
віконні створки шириною понад 850 мм;
віконні та дверні створки площею понад 3 кв.м.;
віконні та дверні конструкції (крім фрамуг), ширина яких перевищує висоту більше ніж у півтора рази;
арочні конструкції чи частини кострукцій, що відкриваються;