Відновлення програми кредитування
"Теплий дім" 2021

Особливості програми "Теплий дім"

Ура! Нарешті відновлено програму енергозбереження від українсьокї влади, або як її ще називають “Теплий дім”.

Виконуючий обов’язки Голови Держенергоефективності Костянтин Гура разом із банками-партнерами підписав договори про взаємодію для реалізації державної програми «теплих кредитів» для населення у 2021 році.

Частину “теплих кредитів” для населення буде відшкодовувати держава, а саме:

 • 35% – Енергоефективні заходи у приватних будинках (зокрема пластикові вікна). Цього року зазвичай це стосуватиметься утеплення приватних будинків. Сума повернення може становити не більше 14 000 грн.
 • 20%-35% – Твердопаливні котли.
теплий дім програма11

Бажаєте дізнатися більше про програму "Теплий дім"?

“Наш пріоритет – підтримати та допомогти населенню впроваджувати енергоефективні заходи. Адже підвищення енергоефективності у будинку – це єдиний надійний спосіб зменшити витрати на комунальні послуги та одночасно створити комфортні умови в оселі. Як показує досвід учасників програми, комплексна термомодернізація будинку дає найкращий ефект – до 50% економії на опаленні”

Костянтин Гура,
т.в.о. Голови Держенергоефективності

Ціни як завжди низькі і для програми енергоефективності

Де отримати кредит на вікна по програмі "Теплий дім"?

У даний час уже два банки працюють по даній програмі у 2021 році: Ощадбанк та Укргазбанк.

Більше інформації Ви можете отримати в самому банку, або зателефонувавши у нашу компанію. Подаємо потрібні для Вас номери телефонів:

 1. Кол-центр Держенергоефективності:  (044) 296-71-60
 2. Наші контакти: 050-050-92-82, 096-107-90-00
 3. Програма енергоефективності Укргазбанк: 0 800 309 000
 4. Теплі кредити від ощадбанку: +380 44 363-01-33
Як і в минулі роки, цього року буде спостерігатися неабиякий ажіотаж на такі теплі кредити по програмі енергозбереження. Тому, дорогі клієнти, рекомендуємо якнайшвидше почати діяти. Таким чином Ви зможете встигнути отримати фінансування на енергоощадні заходи, зокрема встановлення металопластикових вікон у Вашому будинку!
програма теплий дім ощадбанк

Необхідні кроки

 1. Обрати обладнання та/або матеріали із переліку Кабміну, визначитись із продавцем та отримати від нього рахунок-фактуру.
 2. Надати до банку необхідні документи.
 3. Після позитивного рішення банку сплатити аванс продавцю та укласти договір кредиту. Після цього банк перераховує кредитні кошти на рахунок продавця.
 4. Отримати товар від продавця та надати до банку акт приймання-передачі (видаткову накладну).
 5. Встановити енергоефективне обладнання та надати до банку акт виконаних робіт. Деякі банки дозволяють подати заяву про те, що модернізація проведена самостійно.
 6. Після цього позичальник має право будь-коли погасити залишок заборгованості за кредитом без жодних штрафних санкцій, сплативши відсотки за фактичний строк користування позикою.
 7. Отримати компенсацію від держави на рахунок відкритий у банку. Кошти надходять у кінці наступного місяця після подання акту приймання-передачі. Подали акт у травні – компенсацію очікуйте до кінця червня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *