Два скла в склопакеті чи три?
Скільки листів скла повинно бути
Енергоефективні технології у наш час розвиваються небаченими темпами. І можливо Ви вже навіть чули про склопакети, які мають 4 листи скла! Втім наша стаття зосереджена на більш ймовірних випадках у нашій місцевості:
- Однокамерний склопакет. Мова йде про два листи скла із повітряною камерою між ними.
- Двохкамерний склопакет. Відповідно три листи скла і дві камери між ними.
Звісно, що здається відповідь проста: чим більше, тим краще… Тим тепліше! А саме для цього ми і купляємо вікна!
Звісно, що у випадку встановлення нових металопластикових вікон Glasso найкращим варіантом буде обрати двохкамерний склопакет із енергоефективним склом. Втім є ряд випадків, коли два скла – це також мудрий вибір!
Коли два скла достатньо
Наведемо декілька прикладів, коли два листа скла у склопкеті буває цілком достатньо:
- У вас встановлена нова балконна рама із пвх профілю. А тепер Ви плануєте замінити балконні двері. Три скла чи два? Виглядає, що немає жодної потреби у дверях із двохкамерним склопакетом. Адже балкон і так уже засклений! Або протилежний варіант – у вас є вихід на балкон, а тепер треба встановити лоджії. У більшості випадків доречним варіантом буде 2 листа скла для кожної конструкції (звісно енергозберігаючий).
- Великий французький балкон у старих-престарих “хрущовках” в Івано-Франківську. І якщо скло зверху донизу, то готова конструкція буде досить важкою. Можливо доцільно обрати конструкцію з двома листами скла.
- Вхідні металопластикові двері у приміщення, яким часто користуються (магазини, офісі, літні кухні). Чи три скла буде, чи два, але багато тепла і так “втікатиме” через двері, які постійно відкривають! А з трьома листами скла їх ще й частіше треба буде регулювати. Тож у даному випадку і варіант дверей з двома листами може бути найкращим варіантом!