Два скла в склопакеті чи три?

Скільки листів скла повинно бути

Енергоефективні технології у наш час розвиваються небаченими темпами. І можливо Ви вже навіть чули про склопакети, які мають 4 листи скла! Втім наша стаття зосереджена на більш ймовірних випадках у нашій місцевості:

  • Однокамерний склопакет. Мова йде про два листи скла із повітряною камерою між ними.
  • Двохкамерний склопакет. Відповідно три листи скла і дві камери між ними.

Звісно, що здається відповідь проста: чим більше, тим краще… Тим тепліше! А саме для цього ми і купляємо вікна!

Звісно, що у випадку встановлення нових металопластикових вікон Glasso найкращим варіантом буде обрати двохкамерний склопакет із енергоефективним склом. Втім є ряд випадків, коли два скла – це також мудрий вибір!

шпроси на вікнах ціна1

Бажаєте прорахувати ваші вікна онлайн?

Коли два скла достатньо

Наведемо декілька прикладів, коли два листа скла у склопкеті буває цілком достатньо:

  1. У вас встановлена нова балконна рама із пвх профілю. А тепер Ви плануєте замінити балконні двері. Три скла чи два? Виглядає, що немає жодної потреби у дверях із двохкамерним склопакетом. Адже балкон і так уже засклений! Або протилежний варіант – у вас є вихід на балкон, а тепер треба встановити лоджії. У більшості випадків доречним варіантом буде 2 листа скла для кожної конструкції (звісно енергозберігаючий).
  2. Великий французький балкон у старих-престарих “хрущовках” в Івано-Франківську. І якщо скло зверху донизу, то готова конструкція буде досить важкою. Можливо доцільно обрати конструкцію з двома листами скла.
  3. Вхідні металопластикові двері у приміщення, яким часто користуються (магазини, офісі, літні кухні). Чи три скла буде, чи два, але багато тепла і так “втікатиме” через двері, які постійно відкривають! А з трьома листами скла їх ще й частіше треба буде регулювати. Тож у даному випадку і варіант дверей з двома листами може бути найкращим варіантом!
металопластикові двері івано-франківськ ціна88

Бажаєте більше дізнатися про наші ціни?

Інші статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *