балконна рама івано-франківськ455

Хочете дешевий
балкон під ключ?

Балконна рама від 6200 грн

Які балкони ми робимо?

Чи Ви маєте намір замінити стару балконну раму в Івано-Франківську на нову? А може ще й плануєте утеплити балкон та зробити необхідні ремонтні роботи. Наша компанія виконає увесь комплекс робіт. Ми можемо засклити балкон в Івано-Франківську за доступною ціною. А також можемо виконати інші внутрішні та зовнішні роботи.

Поради для балкону під ключ

Звісно, що якщо балкон буде продовженням кімнати, то не можна вважати, що підійде будь-яка дешева система. Склопакет повинен бути енергозберігаючим. Та й бажано, щоб він був двохкамерним в поєднанні з пятикамерною системою. Ми б рекомендували Вам зупинити свій вибір на 5-камерній системі Rehau Euro70 або системі Glasso.

У випадку наявності балконного блоку перед лоджією, то часто достатнім оптимальним варіантом буде 3-на чи 4-на система із однокамерним енергозберігаючим склопакетом.

Не рекомендуємо також економити на з’єднувачах для великих французьких балконів. Деякі віконні компанії заради здобуття клієнта прораховують великі балкони зі звичайними з’єднувачами без армування. А потім встановлюють такі балкони. (хоча різниця з правильним з’єднувачем тільки 300 грн). І що в результаті? При закриванні стулки уся конструкція вібрую, що не створює затишку і відчуття, що у вас добрі металопластикові вікна.

Наш проект

Дзвони з мобільного для консультації:

Запишіться на замір сьогодні

Івано-Франківськ, вул. Товарна 2