У нас дешеві москітні сітки на вікна
в Івано-Франківську

Захистимо від надокучливих комах і забезпечимо солодкий та міцний сон!

Віконні рамкові сітки

Як виміряти сітку?

Прямим призначенням москітної сітки є захист від проникнення комах при провітрюванні приміщення. Також москітна сітка створює значну перешкоду для проникнення в приміщення пуху, листя та іншого бруду. В загальному москітні сітки можна розділити на три типи: віконні, ролетні та дверні.

Це найпоширеніший вид москітних сіток. Сітка кріпиться до віконної конструкції на 4-х малопомітних кріпленнях , що встановлюється з вуличної сторони пластикового вікна.

Віконна москітна сітка підходить для більшості вікон. Вона не займає багато місця, легко встановлюється, знімається та миється.

Віконні москітні сітки виготовлені з алюмінієвого профілю, який з’єднаний пластиковими кутовими з’єднувачами. Завдяки якісному покриттю, алюмінієвий каркас москітної сітки є стійким до впливу навколишнього середовища, тобто з часом колір не вигорить та не пожовтіє. Сітка може бути двох кольорів: білий та коричневий.

Дверні відкривні сітки

Цей вид москітних сіток сміливо можна назвати дверима, оскільки вони мають власну раму і завіси. Москітні двері найчастіше встановлюються на балконні двері, проте можуть бути встановлені на вхідні двері чи на вихід на веранду. Можна і на вікно, яке треба часто відкривати. Дверні москітні сітки бувають полегшеного та посиленого типів.

  1. Полегшені москітні двері. Виготовляється з тогож алюмінієвого профілю і за тією ж технологією що й віконні москітні сітки. Різниця полягає в тому, що для запобіганню прогинанню в середину, конструкція укріплюється двома горизонтальними імпостами. Ці москітні двері не можуть бути ширшими ніж 80 см та вищими ніж 210 см.
  2. Посилені москітні двері. Данний вид виготовляється з посиленого алюмінієвого профілю (52х20мм) та з’єднується під кутом 45 градусів не пластмасовими (як у випадку полегшеного варіанту москітних дверних сіток), а металевими кріпленнями. А це додаткова міцність конструкції. Отже цей вид москітних сіток може бути встановлений на габаритніші двері. Максимальна висота такого типу сітки сягає 240 см, а ширина 120 см.

Ролетні москітні сітки в Івано-Франківську

Пристрій ролетної москітної сітки схожий на пристрій, який використовується у жалюзі ролетного типу. Сітка перебуває в алюмінієвому коробі із пружинно-ланцюговим натягом.

Рух сітки відбувається по напрямних, які розташовані по обидва боки вікна. Сітка фіксується внизу за допомогою елементів кріплення. Конструкція з бічними напрямними дозволяє змотувати її назад у короб, коли використання сітки не потрібне.

Великою перевагою ролетних москітних сіток є те, що вони не потребують місця для зберігання в зимовий період, залишаючись цілий рік закріпленими на віконному профілі. Конструкцію можна згорнути в рулон легким натисканням на ручку.

Рулонну москітну сітку зручно використати на балконі, адже вона заощаджує місце. Щіткові ущільнювачі, установлені в напрямних, забезпечують надійну ізоляцію, а алюмінієвий короб захищає сітку, і механізм від негоди, що збільшує термін служби. Ролетні москітні сітки бувають 2-х видів: з вертикальним та горизонтальним відкриванням.