Виготовлення склопакетів
в Івано-Франківську

Швидко замінимо холодні склопакети забудовника на дуже теплі

Коли достатньо однокамерних?

Відео про однокамерний

Наша компанія пропонує Вам теплі однокамерні та двохкамерні склопакети в Івано-Франківську. Швидкі терміни виготовлення і доступна ціна на продукцію.

Декілька слів про однокамерний. Конструкція складється з двох листів скла і між ними одна повітряна камера. Такий склопакет немає високих теплоізоляційних характеристик.

Тому, якщо Ви зупинили вибір на ньому, то важливо хоча би вибрати енергозберігаючий однокамерний склопакет. Найчастіше ширина такого склопакету 24мм і його можна встановити в будь-яку профільну систему.

Де використовується:

  • Балконні рами, якщо є наявним балконний блок. Або старий балкон і треба мінімально легку лоджію.
  • Вихід на балкон, якщо він засклений.
  • Виробничі приміщення.
  • Офісні перегородки.

Про двохкамерні склопакети

У такому випадку наявні 2 повітряні камери. Ми рекомендуємо обирати саме такий склопакет, який буде теплим і збереже Ваше тепло взимку.

Також в такому склопакеті можна встановити два листа енергозберігаючого скла. А в поєднанні із 5-ти чи 6-ти камерною системою Ви зможете взяти участь у державній програмі енергозбереження з поверненням до 35% ціни пластикових вікон. Хоча між одно- і двохкамерним склопакетами є певна різниця в ціні. Втім, це того варте.

Адже 80% видимого вікна – це скло. Тому воно найбільше впливає на теплозберігаючі характеристики металопластикової конструкції.

Такий склопакет ПОТРІБНО встановити в таких випадках:

  • Заміна старих вікон на нові металопластикові у житлових приміщеннях.
  • Балкон, який є розширенням кімнати.
  • Де важлива добра шумоізоляція.
  • Нове будівництво.
  • Гірська місцевість – Рахів, Буковель тощо.

Відео про це

Шумоізоляція вікон

Надоїло чути шум вулиці? Наші менеджери допоможуть Вам обрати найкращий склопакет для максимальної шумоізоляції.

В такому випадку підходить тільки варіант двохкамерного склопакету. І для ідеального ефекту необхідно, щоб один лист скла був товстіший за інші. Іншими словами замість троьох шарів скла по 4мм одне скло повинно бути товщиною 6мм.

Або як показано на світлині поряд: двохкамерний склопакет, де два скла (зовнішнє та внутрішнє) будуть суттєво товстішими і таких чином суттєво зменшуватимуть попадання вуличного шуму всередину будинку.