Доступні пластикові вікна в Рахові

Чому замовляти вікна у нашій фірмі?

Ми дуже любимо Закарпаття! І уже поставили дуже багато металопластикових вікон в регіоні, особливо в смт Ясіня, а також в таких населених містах, як Рахів, Лазещина, Богдан, Бичків та Тячів.

Мабуть основне питання стосується ціни на вікна або двері. Адже наш офіс знаходить за більше 100 км від Вашого регіону. Чи це справді вигідно купити в нашій фірмі?

Звичайно, що так. Хочемо повідомити що уздовж траси через первал і до Тячево ми можемо безкоштовно доставляти пластикові вікна Стеко.

А як щодо монтажу конструкцій? Зазвичай, якщо у вас декілька конструкцій у Рахові, то ціна буде приблизно однаково, як і наші монтажі в Івано-Франківську чи поряд. Тому Ви нічого не втрачаєте. Ба більше – виграєте! Адже ми є офіційними представниками заводів виробників металопластикових дверей і вікон, зокрема Стеко і Рехау, а також маємо власний склад в Івано-Франківську.

До речі, тут подаємо більш детальніший список нашої продукції:

  • Вхідні броньовані двері в Рахові.
  • Захисні ролети Алютех.
  • Алюмінієві розсувні вікна.
  • Металопластикові вікна
  • Гаражні секційні ворота.
Тож якщо Ви шукаєте металопластикові вікна в місті Хуст або Рахів, не гайте часу, а замовляйте замір у компанії ВІКНА24. У нас доступні ціни і висока якість продукції!

Відео про вікна Стеко