кольори вікон івано-франківськ412

Виготовляємо
кольорові ламіновані вікна в Івано-Франківську?

Вікно в будинок від 3500 грн

Які кольори?

Пропонуємо Вам вікна металопластикові з текстурою дерева. Наявні 4 стандартні декори: Золотий дуб, Горіх, Темний дуб та Махонь. Також наявна низка нестандартих кольорів. Це стосується усіх систем, які ми продаємо:

Звісно, що для певних видів інтер’єру білий колір не буде найвдалішим варіантом. Часто краще впишеться в дизайн кімнати вікно з текстурою дерева.

Для більшості систем доступні десятки варіантів кольорів ламінації. Втім варто пам’ятати, що нестандартні кольори можуть бути суттєво дорожчими. Окрім ціни, термін виготовлення вікон буде набагато тривалішим.

Все частіше СІРИЙ колір або темний сірий, який ще називають АНТРАЦИТ, стає щораз популярнішим для вікон і дверей, особливо в офісні приміщення. Хоча часами обирають для такої цілі алюмінієві вікна або двері.

Стандартні

Нестандартні

Види ламінації пластикових вікон

Наш проекту балкону

Одностороння

Найпоширеніший варіант, який вибирають клієнти. Зазвичай ціна пластикового вікна зростає на 20-25%, що несуттєва на невеликій кількості кнструкцій.

В такому випадку ламінаційна плівка наноситься тільки на одну  сторону (частіше зовні). Підійде насамперед для власного будинку. Адже хто зверне увагу на заламіноване вікно ззовні на 8 поверсі багатоповерхівки?!

Двохстороння

Даний вид можна розділити ще на два:

  1. Двохстороння на білій основі. Сам пластик білий, заламінований з двох сторін. Не дуже красиво дивиться, коли відкриваєте вікно. Втім чудово підійде для “глухих” вікон і недорогих у власну хату.
  2. Двохстороння в масі (на карамелевій основі). Основа профіля буде коричнева (наприклад в Рехау є два варіанти основи – світлий коричневий для золотого дуба і відповідно темно-коричневий)