Якісні гаражні ворота Alutech в
Івано-Франківську

Встановимо секційні ворота надійно. У нас постійні акційні пропозиції!

Ціни на ворота від ВІКНА24

Звісно, що обираючи гаражні ворота в Івано-Франківську, ціна відіграє не останню роль. Хочемо Вам сказати про те, що у нас Ви знайдете якісну продукцію передового виробника Алютех цілком доступною.

А наші майстри за один день (або навіть швидше) виконають професійний монтаж. І Ви зможете насолоджуватися комфортом та безпекою.

Наводимо тут приблизні ціни на типові ворота:

Якість Алютех і Кружик

Про Алютех

Продукція АЛЮТЕХ – одні з найбільш поширених типів воріт у Європі, виготовлених провідним білоруським виробником. Ми також продаємо захисні ролети Алютех.

Розрізняють два основних види:

  • Trend – практичні і доступні за ціною. Втім невисока ціна зовсім не вказує на недостатні характеристики. Усі переваги воріт Алютех включені!
  • Prestige – найновіші технології та оригінальний дизайн. Кращі теплоізоляційні характеристики (1.0 м2 С/Вт), надійна фурнітура із захистом від корозії, відповідність європейським стандартам безпеки.

Автоматика до воріт
в Івано-Франківську!

Алютех з автоматикою

Для гаражних воріт Алютех ми використовуємо автоматику надійних брендів, таких як AN-Motors, Comunello і Marantec.

Наявність автоматики полегшує користування воротами і збільшує термін експлуатації. Рекомендуємо обрати автоматику з дистанційним управлінням. В такому випадку Вам навіть не треба буде виходити з машини в дощ чи мороз! Живіть з комфортом!

А як щодо ситуацій, коли зникне електроенергія?

Із електроприводами встановлюється спеціальний механізм-розблуковувач, який Ви зможете використати у такому випадку. Особливо рекомендуємо мати його якщо гараж є окремою спорудою від будинку або єдиний вхід у гараж – це власне секційні гаражні ворота. Пульти можуть бути стаціонарного або дистанційного керування. Зазвичай у комплекті два пульти. Якщо ж сім’я велика, то кожний додатковий пульт буде коштувати приблизно від 25євро.