Низькі ціни на захисні ролети
в Івано-Франківську

У нас якісні рольставні Алютех і постійні акційні пропозиції!

Чому ролети Alutech від ВІКНА24?​

Накладний монтаж

Пропонуємо Вам унікальні дешеві захисні ролети Alutech в Івано-Франківську. Вони якісні та мають тривалий термін експлуатації.

У період Вашої відсутності вони збережуть не тільки майно, але і вікна від кинутих каменів, пляшок та інших предметів. З точки зору пожежної безпеки, рольставні – це ідеальна заміна для звичайних решіток.

Вони швидко відкриваються зсередини, відкриваючи шляхи для евакуації людей та матеріальних цінностей. Рольставні з електроприводами можуть бути з’єднані з датчиками пожежної сигналізації і автоматично відкриватися при спрацьовуванні сигналізації.

Рольставні в Івано-Франківську від нашої компанії мають ряд переваг. Ось деякі з них:

 • Найбільш оптимальна товщина алюмінієвої стрічки. Стабільні міцнісні характеристики.
 • Сплави алюмінію високої якості. Акредитація випробувального центру державної наукової установи “Інститут порошкової металургії”.
 • Лаковарбове покриття. А відтак, висока якість до подряпин, стійкість до розтягування, стійкість до корозії та впливу миючих засобів.
 • Найоптимальніші параметри намотування полотна.
 • Якісне сполучення всіх конструктивних елементів ролети.

Чому слід купити захисні ролети?​

Рольставні вирішують багато труднощів. Ось деякі з них:

 1. Додатковий захист від шуму. Захисні ролети є піноозаповненими, тож відчутно знижують рівень шуму в приміщенні. Тож якщо Вам слід зосередитись на виконанні якоїсь роботи, або просто солодко поспати, то захисні ролети – саме те, що треба
 2. Захист Вашого приватного життя. Закривши рольставні, Ви зможете створити комфортну атмосферу для відпочинку без поглядів чужих очей
 3. Захист від сонця влітку. Збережіть прохолоду всередині приміщення навіть у жаркі літні дні. Більш того, наші ролети в Івано-Франківську захистять також ваші килими, меблі та інші предмети інтер’єру від впливу сонця.
 4. Додаткова економія енергії. Закривши ролети взимку, Ви зможете додатково скоротити витрати на опалення приміщення, та й холонути воно буде повільніше. Крім того, холодний вітер не охолодить вікна.
 5. Захист від поганої погоди. У час негоди захисні ролети захистять приміщення, навіть дуже несприятлива погода не становитиме загрозу.
 6. Висока протизламність. Встановивиш рольставні на першому поверсі, Ви не будете переживати про безпеку приміщення, поїхавши з дому. Наші захисні ролети в Івано-Франківську мають високу міцність та протизламність.