Ексклюзивні вхідні двері в Івано-Франківську.

Про металеві вхідні двері

Прийшов цей важливий момент! Замінити старі скриплячі двері на нові і красиві! Можете бути впевненими, що з допомогою наших спеціалістів, чи то менеджерів, чи монтажників, Ви отримаєте тільки найкращу продукції.

Ваші нові вхідні металеві двері стануть окрасою Вашої квартири чи приватного дому в Івано-Франківську. Адже справді, двері – це те, що найперше бачать гості, які приходять до Вас. Це важливий і видимий елемент інтер’єру та екстер’єру будинку. Тому зрозуміло, що кожен б хотів, щоб вони були неймовірно красивими і приносили усмішку від одного погляду на них.

Саме такі двері ми продаємо. Виробником їх є завод ТермопластПлюс. Уже дуже багато років цей виробник дверей на замовлення робить продукцію найвищої якості за доступними для покупців цінами. Ми є офіційними представниками виробника. Тож будьте певні, що Ви отримаєте гарантію на вхідні двері.

Розділяють декілька видів:

  • Ординарні
  • Подвійні
  • Молдінг (квартирний варіант)
  • Композит
  • ADL-print

А що сказати про модельний ряд? У нас більше, ніж 200 моделей вхідних дверей з мдф-накладками.

Біьше фотографій з каталогу.

Сайт виробника

Більше про вікна

Дізнайтеся більше про дешеві вікна

Про металопластикові двері

Хоча металеві броньовані двері мають кращу протизламність, все ж багатьом подобаються палстикові двері. Насамперед, ми повинні пам’ятати, що металеві двері не такі теплі, як пластикові. Також матеріал пвх чудово підійде для дверей в офіс чи магазин, адже вони досить легкі і ними зручно користуватися.

Більш того, до них без проблем причепити дотягувач для автоматичного закривання.

Цього не скажеш про тяжелезні броньовані двері. 

А ще палстикові двері можна робити будь-яких розмірів.

Все залежить від Вас! Якщо це квартира, то вочевидь підійдуть металічні. Якщо будинок – обидва варіанти будуть хорошими.

Якщо ж офіс – то швидше за все слід зупинити свій вибір на металопластикових.

Яуспішного вибору! Наші менеджери з радістю дадуть відповіді на ваші питання.

Зателефонуйте нам навіть прямо зараз. Чекаємо Вас!

Каталог металопластикових дверей

Вхідні протизламні броньовані двері від ВІКНА24 в Івано-Франківську – це безпека, вишуканість та максимальне теплозбереження Вашого помешкання.

Алюмінієві двері в Івано-Франківськ