Гарантії на нашу продукцію

Гарантія на металопластикові вікна

Догляд за вікнами

Паспорт якості на РЕХАУ від "Болена"

паспорт якості гарантія на вікна11

Металопластикові вікна та двері від фірми “Вікна24” в Івано-Франківську мають гарантійний термін обслуговування від 7 до 12 років при умові неухильного виконання рекомендацій та правил експлуатації вікна балконної дверки.

  1. Гарантійний термін на встановлені віконні (дверні) конструкції становить 12 років на вікна з профілю Rehau і 7-10 років із системи Steko.
  2. Гарантія поширюється на виріб, частини виробу, фурнітуру, склопакети і аксесуари, перераховані в Договорі чи додатках до нього. Гарантійні зобов’язання не поширюються на втрачені з вини Замовника протягом періоду експлуатації декоративні заглушки та накладки, а також на механічні пошкодження елементів конструкції.
  3. Гарантія не поширюється на вироби, частини виробів, аксесуари та комплектуючі,- придбання, виготовлення, доставка та монтаж яких здійснювався Замовником самостійно.
  4. Гарантія не поширюється на вироби, виготовлені за наполяганням Замовника з порушенням технологічних вимог до конструкцій. До таких конструкцій відносяться: арочні конструкції чи частини кострукцій, що відкриваються; нечотирикутні конструкції або частини конструкцій, що відкриваються; віконні та дверні створки площею понад 3 кв.м. (можуть відрізнятися для різних систем – запитуйте у менеджера); арочні конструкції чи частини кострукцій, що відкриваються.

Щодо віконної фурнітури, то безкоштовне обслугоування – 1 рік, гарантія – 3-5 років, залежно від варіанту.

Гарантія на вхідні металічні двері

броньовані двері робота12

Щодо броньованих дверей, то коли ми говоримо про гарантійні зобов’язання (до речі, ми ЗАВЖДИ їх виконуємо), то насамперед мова йде про два напрямки:

  • Замки і механізми вхідних дверей.
  • МДФ накладки

Які проблеми можуть виникати із замками. Загалом ми рідко стикаємося із ситуацією, що у клієнта є проблеми із механізмами. Адже у нас якісні замки навіть в економ сегменті металічних дверей. Більш того, наші майстри – професіонали високого рівня. Все ж, якщо у Вас виникають труднощі, то ми з готовність приїдемо для регулювання механізмів замка чи усунення інших несправностей.

НА ЗАМКИ БЕЗКОШТОВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ 1 РІК.

А як щодо накладок на двері? Адже дехто вважає, що під впливом сонця чи вологи вони знищаться.

Звісно, що нічого немає вічного. Втім, наші поілмерні накладки мають тривалий термін експлуатації із ГАРАНТІЄЮ НА БЕЗКОШТОВНУ ЗАМІНУ ВІД 3 ДО 5 РОКІВ.