Гарантії

новий віконний сайт55

На що саме ми даємо гарантію

Металопластикові вікна та двері від фірми “Вікна24” в Івано-Франківську мають гарантійний термін обслуговування від 7 до 12 років при умові неухильного виконання рекомендацій та правил експлуатації металопластикового вікна.

1. Гарантійний термін на встановлені віконні (дверні) конструкції становить 12 років на вікна з профілю Rehau і 7-10 років із системи Steko.

2. Гарантія поширюється на виріб, частини виробу, фурнітуру, склопакети і аксесуари, перераховані в Договорі чи додатках до нього. Гарантійні зобов’язання не поширюються на втрачені з вини Замовника протягом періоду експлуатації декоративні заглушки та накладки, а також на механічні пошкодження елементів конструкції.

3. Гарантія не поширюється на вироби, частини виробів, аксесуари та комплектуючі,- придбання, виготовлення, доставка та монтаж яких здійснювався Замовником самостійно.

4. Гарантія не поширюється на вироби, виготовлені за наполяганням Замовника з порушенням технологічних вимог до конструкцій. До таких конструкцій відносяться:

арочні конструкції чи частини кострукцій, що відкриваються;

нечотирикутні конструкції або частини конструкцій, що відкриваються;

дверні створки шириною понад 900 мм;

віконні створки шириною понад 850 мм;

віконні та дверні створки площею понад 3 кв.м.;

віконні та дверні конструкції (крім фрамуг), ширина яких перевищує висоту більше ніж у півтора рази;

арочні конструкції чи частини кострукцій, що відкриваються;