ціни на гаражні ворота в івано-франківську1

Гаражні ворота
в Івано-Франківську
за доступною ціною

Що б Ви хотіли знати про секційні ворота?

Чудові ціни

Дізнайтеся про знижки і що впливає на кінцеву ціну

Алютех або Кружик

Продаємо два всесвітньо відомі бренди воріт

Автоматика

Які переваги і що варто взяти до уваги коли хочете купити

Кольори та види

Перегляньте кольори та види секцій - у нас широкий вибір

Ціни на ворота від ВІКНА24

Звісно, що обираючи гаражні ворота в Івано-Франківську, ціна відіграє не останню роль. Хочемо Вам сказати про те, що у нас Ви знайдете якісну продукцію передового виробника Алютех цілком доступною.

А наші майстри за один день (або навіть швидше) виконають професійний монтаж. І Ви зможете насолоджуватися комфортом та безпекою.

Наводимо тут приблизні ціни на типові ворота:

Вид воріт Ширина Висота Ціна, грн
Alutech Trend
2600
2100
скоро буде
Atutech Prestige
2600
2100
буде

Якість Алютех і Кружик

Про Алютех

Продукція АЛЮТЕХ – одні з найбільш поширених типів воріт у Європі, виготовлених провідним білоруським виробником. Ми також продаємо захисні ролети Алютех.

Розрізняють два основних види:

  • Trend – практичні і доступні за ціною. Втім невисока ціна зовсім не вказує на недостатні характеристики. Усі переваги воріт Алютех включені!
  • Prestige – найновіші технології та оригінальний дизайн. Кращі теплоізоляційні характеристики (1.0 м2 С/Вт), надійна фурнітура із захистом від корозії, відповідність європейським стандартам безпеки.

Автоматика до воріт
в Івано-Франківську!

Алютех з автоматикою

Для гаражних воріт Алютех ми використовуємо автоматику надійних брендів, таких як AN-Motors, Comunello і Marantec.

Наявність автоматики полегшує користування воротами і збільшує термін експлуатації. Рекомендуємо обрати автоматику з дистанційним управлінням. В такому випадку Вам навіть не треба буде виходити з машини в дощ чи мороз! Живіть з комфортом!

А як щодо ситуацій, коли зникне електроенергія?

Із електроприводами встановлюється спеціальний механізм-розблуковувач, який Ви зможете використати у такому випадку. Особливо рекомендуємо мати його якщо гараж є окремою спорудою від будинку або єдиний вхід у гараж – це власне секційні гаражні ворота. Пульти можуть бути стаціонарного або дистанційного керування. Зазвичай у комплекті два пульти. Якщо ж сім’я велика, то кожний додатковий пульт буде коштувати приблизно від 25євро.

Кольори та види секцій