Державна програма енергозбереження
на купівлю вікон

Особливості програми "Теплий дім" - поверніть собі до 35%!

Дорогі клієнти, вітаємо Вас! З 15 квітня 2020 року відновлена державна програма енергозбереження на вікна. Документи на отримання кредиту можна подавати з 1 травня 2020 року.

У дану програму залучено три українські державні банки:

  1. Укрексімбанк
  2. Укргазбанк
  3. Ощадбанк

Цього року на дану програму уже виділено 400 млн  гривень. Звісно, що дані кошти стосуються не тільки кредитів на металопластикові вікна, а також на котли чи інші матеріали для утеплення приміщення.

Основною умовою для отримання кредиту із компенсацією є вибір енергоефективних конструкцій із двохкамерним склопакетом, де два листа скла повинні бути енергозберігаючими.

Яку суму можна повернути? До 35% від ціни на вікна, але вона повинна бути меншою 14 000 грн.

Як це працює програма енергоефективності?

Наведемо декілька основних етапів, які необхідно пройти, щоб отримати кредит на вікна про державній програмі енергоефективності:

  1. Вибір відповідної віконної системи. Рекомендуємо Рехау Сінего, Glasso 7s або подібні. У нашому офісі отримайте рахунок-фактуру. Буває, що варто спочатку ще зробити замір конструкцій.
  2. Надайте в банку відповідні документи: паспорт, ІПН, довідка про доходи, і звісно, рахунок-фактуру на енергозберігаючі вікна.
  3. Отримайте прозитивне рішення, підпишіть документи, оплатіть початковий внесок.
  4. Після отримання вікон, надайте банку документи купівлю конструкцій.
  5. Отримайте відшкодування в рахунок погашення частини кредиту.
  6. Почувайтеся щасливо!

Будемо раді спіпрацювати з Вами і провести Вас через цсі згадані етапи. Скористайтеся таким шансом від держави уже сьогодні!