Про виробництво вікон Glasso

Що відомо про виробника Glasso

Ми не однорозово чули про різні торгові марки виробників пвх. Але хто ж такий GLASSO?

Це сучасна компанія повного циклу, яка включає повний комплекс послуг з проектування і виготовлення конструкцій, доставці виробів за адресою клієнта і їх установку, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Компанія ВІКНА24 є ексклюзивним та основним представником вікон Glasso в Івано-Франківську та області.

Компанія Glasso уже більше 20 років динамічно розвивається на ринку і зарекомендувала себе першокласним виробником пластикових вікон, дверей, розсувних і фасадних конструкцій.

Перегляньте відео про унікальну технологію виготовлення вікон по безшовній технології. Вперше в Україні!

Бажаєте прорахувати ваші вікна онлайн?

Лінія виготовлення вікон

На виробництві кожного дня виготовляється до 900 конструкцій. Такі темпи виробництва забезпечують автоматичні лінії з виготовлення стандартних ПВХ вікон.

Що виготовляється на такому виробництві? Пластикові вікна для скління квартир і конструкції нестандартних розмірів для заміських будинків, офісних будівель, котеджів і  торгових павільйонів.

Якість віконних конструкцій завжди на високому рівні, оскільки контролюємо його на кожному етапі виробництва. Працює власна лабораторія контролю якості. Лабораторія має набір обладнання, яке дозволяє належним чином випробовувати вироблені конструкції на відповідність ДСТУ.

Бажаєте прорахувати ціну на вікна Глассо?

Інші статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *