Вітраж та інші декоративні види скла

Різноманітні види скла для вікон і дверей​

Скло, що використовується у металопластикових та дерев’яних євровікнах може бути: 

  • Гнутим – в основному використовується у вхідних і міжкімнатних дверях та арочних конструкціях. Конструкції з використанням гнутого скла стають незвичними, притягують увагу своїм цікавим видом, роблять конструкцію ексклюзивною. Чудово підійде для металопластикових дверей.
  • З піскоструйною обробкою – зображення можуть бути як геометрично правильними, так і художніми. Малюнок визначається спеціальним шаблоном-трафаретом, який може бути виконаний за ескізом замовника. Склопакети з матовим склом добре виглядають в міжкімнатних дверях, відмінний варіант для металопластикових дверей у ванну – не бояться вологи, легко очищаються і гарно виглядають. Також досить часто замовляються для магазинних вітрин, офісів з нанесенням фірмових логотипів.
  • З лазерним гравіруванням – можна нанести будь-які зображення в найвищій якості на скло і дзеркало. Додавши в таку конструкцію підсвічування можна домогтися неймовірного ефекту. Такі вікна ідеально підійдуть для прикрашання вітрин ресторанів, кафе і магазинів.
  • З псевдо-вітражем – нанесення кольорових малюнків на скло, спеціальними прозорими фарбами зі стилізацією контурів малюнка під справжній вітраж. Псевдо-вітражі можуть бути будь-якої складності від простого орнаменту до художньої картини. Псевдо-вітражі довговічні і прості в догляді;
  • З додаванням шпросів – установка додаткових декоративних елементів, здатних надати вашим вікнам вишуканості;
  • З додаванням фацетів – декоративних фігурних вставок зі скла, що дозволяють досягти ефекту кришталю та додають інтер’єру урочистості і неповторності.

У балконних дверях, дверях в сантехнічні приміщення, французьких балконах, вікнах ми використовуємо наступні види затемненого (матового) скла: делі бронза, делі білий, пунто, дельта бронза, дельта білий, кризет, ефект жалюзі, басак, сатин.

Декоративне вікно – це в першу чергу ексклюзивна форма вікна (косокутні, круглі та арочні), колір його стулок що гармонічно поєднується з забарвленням фасаду і декорування скла.

вітражвн скло палстикові двері11
шпроси на вікнах ціна1

Бажаєте більше дізнатися про пластикові двері

Інші статті блогу

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *