Декоративні види скла

вітражвн скло палстикові двері11

Різноманітні види скла для вікон і дверей

Скло, що використовується у металопластикових та дерев’яних євровікнах може бути:  

· Гнутим – в основному використовується у вхідних і міжкімнатних дверях та арочних конструкціях. Конструкції з використанням гнутого скла стають незвичними, притягують увагу своїм цікавим видом, роблять конструкцію ексклюзивною. Чудово підійде для металопластикових дверей.

· З піскоструйною обробкою – зображення можуть бути як геометрично правильними, так і художніми. Малюнок визначається спеціальним шаблоном-трафаретом, який може бути виконаний за ескізом замовника. Склопакети з матовим склом добре виглядають в міжкімнатних дверях, відмінний варіант для металопластикових дверей у ванну – не бояться вологи, легко очищаються і гарно виглядають. Також досить часто замовляються для магазинних вітрин, офісів з нанесенням фірмових логотипів.

· З лазерним гравіруванням – можна нанести будь-які зображення в найвищій якості на скло і дзеркало. Додавши в таку конструкцію підсвічування можна домогтися неймовірного ефекту. Такі вікна ідеально підійдуть для прикрашання вітрин ресторанів, кафе і магазинів.

· З псевдо-вітражем – нанесення кольорових малюнків на скло, спеціальними прозорими фарбами зі стилізацією контурів малюнка під справжній вітраж. Псевдо-вітражі можуть бути будь-якої складності від простого орнаменту до художньої картини. Псевдо-вітражі довговічні і прості в догляді;

· З додаванням шпросів – установка додаткових декоративних елементів, здатних надати вашим вікнам вишуканості;

· З додаванням фацетів – декоративних фігурних вставок зі скла, що дозволяють досягти ефекту кришталю та додають інтер’єру урочистості і неповторності.

У балконних дверях, дверях в сантехнічні приміщення, французьких балконах, вікнах ми використовуємо наступні види затемненого (матового) скла: делі бронза, делі білий, пунто, дельта бронза, дельта білий, кризет, ефект жалюзі, басак, сатин.

Декоративне вікно – це в першу чергу ексклюзивна форма вікна (косокутні, круглі та арочні), колір його стулок що гармонічно поєднується з забарвленням фасаду і декорування скла.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *