Монтаж вікон взимку в Івано-Франківську

Як правильно зробити монтаж вікон взимку? ​

Питання тепла в квартирі – першочергова турбота взимку. Дехто встановлює нові металопластикові вікна саме з приходом перших холодів. Інші навпаки планують заміну вікон на весну. Одним словом: люди бояться ставити вікна взимку. Чому?

Мабуть, головна причина – страх, що приміщення стане дуже холодним в процесі зимового монтажу нових металопластикових вікон. Згідно технології монтажу віконний проріз залишається відкритим упродовж 30-50 хвилин. Який висновок? За такий нетривалий час приміщення не встигає суттєво охолонути. Тож немає чого боятися.

За яких умов дозволяється зимовий монтаж вікон? Якщо температура повітря не нижче -15 градусів. Також повинна використовуватися професіональна зимова монтажна піна, що зберігає свої властивості навіть при низьких температурах. До речі, існують навіть ПЕРЕВАГИ ставити вікна взимку, а не влітку.

Після запінювання монтажного шва відразу видно всі недоробки і спеціаліст по монтажу усуває їх відразу (щілини, протяг і.т.д.). У випадку літнього монтажу необхідно дочекатися холодів, щоб переконатися наскільки якісно зароблені монтажні шви.

Отже, наша порада – не бійтеся міняти вікна взимку. Більше того, взимку фірма “ВІКНА24” пропонує дуже низькі ціни на металопластикові вікна та двері в Івано-Франківську.

монтаж вікон взимку44

Замовити безкоштовну консультацію

Інші статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *